Shishe per shperndarjen e mjaltit

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-197

Shishe e vecante dizenjuar per shperndarjen e mjaltiti ne menyren me praktike.
Ideale teksa shoqeroni ushqimet tuaja te preferuara: pancake, caj, kruasante apo buke, Mjafton te mbushni shishen me mjalte dhe me pas te shtypni dorezen.
Mjalti do shperndahet ne menyre te rregullut pa bere pis.
Material qelq me dizanj te bukur me hojezat e mjaltit cka e ben perfekt per perdorim kudo!

Be the first to review “Shishe per shperndarjen e mjaltit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Shishe per shperndarjen e mjaltit