Përshkrim

Shishe e vecante dizenjuar per shperndarjen e mjaltiti ne menyren me praktike.
Ideale teksa shoqeroni ushqimet tuaja te preferuara: pancake, caj, kruasante apo buke, Mjafton te mbushni shishen me mjalte dhe me pas te shtypni dorezen.
Mjalti do shperndahet ne menyre te rregullut pa bere pis.
Material qelq me dizanj te bukur me hojezat e mjaltit cka e ben perfekt per perdorim kudo!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shishe per shperndarjen e mjaltit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products