Shkop per Selfie

390 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-55

Bej selfi ne kende dhe pozicione te ndryshme me Shkopin per Selfi mjaft praktik.

Ne mal,ne det,naten-diten kudo dhe kurdo mbetet faktori kryesor per foto te hatashme !

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shkop per Selfie”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu