Përshkrim

Bej selfi ne kende dhe pozicione te ndryshme me Shkopin per Selfi mjaft praktik.

Ne mal,ne det,naten-diten kudo dhe kurdo mbetet faktori kryesor per foto te hatashme !

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shkop per Selfie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products