Përshkrim

Një leckë është një masë ose tufë fijesh e trashë, e ngjitur në një shkop. Përdoret për thithjen e lëngjeve, për pastrimin e dyshemeve dhe sipërfaqeve të tjera.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtup dyshemeje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products