Shtup dyshemeje

590 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Leckë rrotulluese 360 grad
Materiali Mikrofibër
Forma e rrumbullakët
Lahet ne lavatriçe

Kodi: K138-36 Category: Etiketa: ,

Një leckë është një masë ose tufë fijesh e trashë, e ngjitur në një shkop. Përdoret për thithjen e lëngjeve, për pastrimin e dyshemeve dhe sipërfaqeve të tjera.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtup dyshemeje”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu