Shkumë Depilimi për Heqjen e Qimeve | Bosch Spring

990 L3,000 L (-67%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materiali: krem ne trajtë shkume
Depilim i lehte per pak minuta.
Lekure e bute qe zgjat
Pesha: 150 ml

Formulë e butë, pastron heqjen e qimeve dhe redukton irritimin. Duhen vetëm pesë minuta për të hequr qimet.

Ky produkt është krijuar për të ofruar zgjidhjen më të sigurt për problemet tuaja të rritjes së padëshiruar të flokëve. Përmban përbërës natyralë që janë të butë për lëkurën dhe nuk shkaktojnë kruajtje, acarim, breshëri, djegie apo lëkurë në zona të ndjeshme si bikini. Balancon lëkurën për të rivendosur elasticitetin kur flokët japin një ndjesi lagështie. Mos lini rrënjë dhe ngadalësoni rritjen e rrënjëve të flokëve.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i përshtatshëm për trupin, nënsqetullat, krahët, bikini dhe këmbët. Depilimi me mane, bikini është më i miri, i përshtatshëm për individë dhe familje.
Ndalohet në sipërfaqen e lëkurës së përflakur dhe të dëmtuar. Ata me histori alergjie duhet ta përdorin me kujdes në një vend të freskët për të shmangur temperaturat e larta dhe rrezet e diellit direkte.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shkumë Depilimi për Heqjen e Qimeve | Bosch Spring”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Shkumë Depilimi për Heqjen e Qimeve | Bosch Spring

990 L3,000 L (-67%)

Shto në Kasë