Përshkrim

Formulë e butë, pastron heqjen e qimeve dhe redukton irritimin. Duhen vetëm pesë minuta për të hequr qimet.

Ky produkt është krijuar për të ofruar zgjidhjen më të sigurt për problemet tuaja të rritjes së padëshiruar të flokëve. Përmban përbërës natyralë që janë të butë për lëkurën dhe nuk shkaktojnë kruajtje, acarim, breshëri, djegie apo lëkurë në zona të ndjeshme si bikini. Balancon lëkurën për të rivendosur elasticitetin kur flokët japin një ndjesi lagështie. Mos lini rrënjë dhe ngadalësoni rritjen e rrënjëve të flokëve.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i përshtatshëm për trupin, nënsqetullat, krahët, bikini dhe këmbët. Depilimi me mane, bikini është më i miri, i përshtatshëm për individë dhe familje.
Ndalohet në sipërfaqen e lëkurës së përflakur dhe të dëmtuar. Ata me histori alergjie duhet ta përdorin me kujdes në një vend të freskët për të shmangur temperaturat e larta dhe rrezet e diellit direkte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shkumë Depilimi për Heqjen e Qimeve | Bosch Spring”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products