Përshkrim

Shpërndarësi i sapunit pa prekje do t’ju mbrojë nga transmetimi i baktereve dhe viruseve me sensorin e integruar preciz infra të kuq.Ai do t’ju lejojë të merrni sapunin e duarve në 0,25 sekonda pa u shtrënguar duart me bakteret dhe viruset.
Me ndihmën e vulosjes së mirë, tabelat e qarkut dhe bateritë do të mbrohen mirë nga gërryerja qe vjen nga uji dhe sapuni, jetëgjatësia më e gjatë e shërbimit nënkupton kosto më të ulët të përdorimit.
Sensori infra të kuqe zbulon dorën tuaj nga larg .
Eshte më i përshtatshëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Mund të shtypni gjithashtu butonin për ta ndezur/fikur. Tani nuk keni më nevojë të pastroni sapunin që është mbledhur rreth shishes në lavaman.Shpërndarësi ynë automatik i sapunit pa prekje siguron shpërndarje të lehtë dhe higjienike të sapunit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shperndarese sapuni te lengshem me sensor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products