Shperndarese sapuni te lengshem me sensor

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: ABS
Kapaciteti:250ml
Teknologjia e përpunimit inteligjente
Dizajn i thjeshtë dhe performancë e shkëlqyer;
Produkt i domosdoshëm për shtëpi, lokale, shkolla, biznese,
Madhësia: 10*6*20cm

Shpërndarësi i sapunit pa prekje do t’ju mbrojë nga transmetimi i baktereve dhe viruseve me sensorin e integruar preciz infra të kuq.Ai do t’ju lejojë të merrni sapunin e duarve në 0,25 sekonda pa u shtrënguar duart me bakteret dhe viruset.
Me ndihmën e vulosjes së mirë, tabelat e qarkut dhe bateritë do të mbrohen mirë nga gërryerja qe vjen nga uji dhe sapuni, jetëgjatësia më e gjatë e shërbimit nënkupton kosto më të ulët të përdorimit.
Sensori infra të kuqe zbulon dorën tuaj nga larg .
Eshte më i përshtatshëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Mund të shtypni gjithashtu butonin për ta ndezur/fikur. Tani nuk keni më nevojë të pastroni sapunin që është mbledhur rreth shishes në lavaman.Shpërndarësi ynë automatik i sapunit pa prekje siguron shpërndarje të lehtë dhe higjienike të sapunit.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shperndarese sapuni te lengshem me sensor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Shperndarese sapuni te lengshem me sensor