Përshkrim

Për shkak të sistemit të saj unik, shporta e gatimit mund të përdoret ose në mënyrë të pavarur ose sëbashku me enët e tjera të gatimit, me avull ose të skuqurat tuaja të preferuara.

Perdoret ne temperaturë jashtëzakonisht të nxehtë
Një mënyrë për të kursyer kohë dhe hapësirë në kuzhinë dhe të argëtoheni gjatë gatimit.
Siguron siguri më të mirë kur merret me ujë të nxehtë të vluar ose vaj gatimi të nxehtë!
Një mjet i caktuar për të pasur në kuzhinë.
Ajo fillon me rrjete të sheshtë dhe menjëherë zgjerohet në një shportë fleksibël që ju lejon të gatuani, vlim, ose ushqime të skuqura thellë me lehtësi.
E bërë nga çelik inox, ky produkt 12-në-1.

Perdoret per te gatuar:

  • Gatuar makarona të buta ose al dente.
  • Perime me avull.
  • Karkaleca të skuqur.
  • Gatuar butak dhe vezë.
  • Përdoreni si kullesë.

Diametri: 23 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shporte gatimi Chef Basket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products