Përshkrim

MONTESSORI MAXI LA MIA CASA DELLE PAROLE

Nje loje e cila do te stimuloje femijet tuaj te argetohen dhe te zhvillojne aftesine e te menduarit dhe aftesite logjike.

Produkt i cilesise se larte!

Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtepia e Fjaleve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products