Përshkrim

Femijet e vegjel jane shume te pakujdesshme, prandaj edhe  shtrojat e karriges se ushqimit  duhet te ndryshohen shpesh..

  • Ju sjellim shtroja per karrige ushqim- 

Mund të pastrohet lehtësisht me sfungjerdhe jo cdo karrige ushqimi jua ofrone kete lehtesim

Sjell  komoditeti dhe rehatin  per femijes sepse shtroja eshte shume e bute 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtoje Soffice-Cam per karrige ushqimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products