Përshkrim

Sleeping Bag e pershatshme per kamping.
Me zinxhir anesor qe mund ta hapni ose te futeni brenda ne te.
E lehtë për t’u përdorur me mbylljen e zinxhirit
Ju siguron një gjumë të ngrohtë dhe komod në natën e ftohtë kur jeni ne kamping.
Perfect për hiking, kampe dhe raste të tjera ne natyre.
Super e lehtë, e rehatshme.
Hapja e zinxhirit në një anë të plotë dhe tërheqja e pjesës në anën e brendshme dhe të jashtme.
I përshtatshëm për fëmijët dhe të rriturit nën 1.8m në lartësi
Madhësia: 180cm x 75cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtroje per kamping Sleeping Bag”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products