Përshkrim

Bërë me aliazh te cilesise se larte industrial alumini dhe veshje jo toksike, është i sigurt dhe i besueshëm, gjithashtu edhe praktik.

Me anë të këtij shtrydhësi manual, ju mund të pini limonadë, leng portokalli te fresket në vetëm disa sekonda, pa ju munduar aspak.

Ky produkt është vetëm fruta te buta si limoni apo portokalli pasi nuk mund të përdoret për shtypje te fuqishme.

Praktik dhe cilesor, Mjafton t’a lani me uje te bollshem direkt pas perdorimit.

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Madhesia

e madhe, e vogel

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh Mekanike/Juice Squeezer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products