Shtrydhese Agrumesh metalike

5,940 L7,990 L (-26%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Shtrydhëse agrumesh mekanike për shegë, portokalle, limon.

Shtrydhëse frutash me cilësi profesionale e përbërë nga kombinimi i materialit të gizës dhe çelikut.
Shtrydhësi i agrumeve është perfekt për restorante, bare apo familje ku nevojitet shumë lëng i freskët.

Mjafton ta prisni frutin në gjysëm dhe ta shtrydhni duke ushtruar pak presion mbi dorezën ergonomike.
Koni i shpuar me sitë dhe kupa e gypave janë dy pjesë të ndara prej çeliku inox, dy pjesë të veçanta për pastrim të lehtë.
Eshtë eficiente dhe shumë ekologjike. Tepër e lehtë për ta pastruar.
Bazë e gjerë është e dizajnuar për stabilitet

Kapje ergonomike në mënyrë që të jetë e lehtë për t’u përdorur.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtrydhese Agrumesh metalike”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Shtrydhese Agrumesh metalike

5,940 L7,990 L (-26%)

Shto në Kasë