Përshkrim

Shtrydhëse agrumesh mekanike për shegë, portokalle, limon.

Shtrydhëse frutash me cilësi profesionale e përbërë nga kombinimi i materialit të gizës dhe çelikut.
Shtrydhësi i agrumeve është perfekt për restorante, bare apo familje ku nevojitet shumë lëng i freskët.

Mjafton ta prisni frutin në gjysëm dhe ta shtrydhni duke ushtruar pak presion mbi dorezën ergonomike.
Koni i shpuar me sitë dhe kupa e gypave janë dy pjesë të ndara prej çeliku inox, dy pjesë të veçanta për pastrim të lehtë.
Eshtë eficiente dhe shumë ekologjike. Tepër e lehtë për ta pastruar.
Bazë e gjerë është e dizajnuar për stabilitet

Kapje ergonomike në mënyrë që të jetë e lehtë për t’u përdorur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh metalike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products