Përshkrim

Kjo eshte shtrydhesja qe ju ka munguar deri me sot.

Shtrydhesja qe ju prezantojme ka dy kone dhe perpunues te pulpit te frutit.

Ne te mund te shtrydhni fruta,perime,agrume.

Fuqia: 40w

Kapaciteti: 1.0 L

Me depozit transparente per mbajtje lengu. Cmontohen pjeset keshtu mund ti lani kollaj.

220-240 V/50-60 Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese elektrike Citrus Juicer ZLN7832”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products