Shtrydhese Frutash 0175 Ariete

6,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Shtrydhëse për kokërr të plotë të frutit: PO
 • Fuqia : 500 W
 • Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutave: 1.5 L
 • Kapaciteti i gotës së lëngut: 450 ml
 • Sita:Materiali Çelik Inoks
Kodi: K156-97 Kategoritë: , , ,

Shtrydhese elektrike prej metali nga Ariete!

Pergatisni lengjet me te shendetshme dhe plot vitamina ne pak minuta dhe pa shkaktuar rremuje ne kuzhinen tuaj!

Zgjedhja me e mire per te gjitha ata qe deshirojne te kene nje jete te shendetshme dhe te ekuilibruar.

 • Pjesët mund të lahen në lavastovilje
 • Me grykë që nuk pikon
 • Nivelet e fuqisë: 2
 • Permasat:28 x 20 x 33
 • Prodhimi: Italian
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Shtrydhese Frutash 0175 Ariete”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Shtrydhese Frutash 0175 Ariete