Përshkrim

Perpunuesi Univesal i ushqimit DSP 4N1 eshte risia e domosdoshme ne kuzhine e cila kryen shume funksione, shtrydhëse frutash e perimesh, blender, grirëse mishi dhe mulli .

Roboti i kuzhinës do t’ju ndihmojë shpejt dhe me efikasitet të përgatisni të gjitha llojet e sallatave, ëmbëlsirave,pije, vezë të rrahura, shtypni akullin dhe madje përgatitni mbushje për byrekë.

Mbrojtja nga mbinxehja dhe pajisja e bllokimit të sigurisë.

Pjesa e jashtme e shtrydheses eshte prej  çeliku inox.

Kapak transparent dhe këmbë gome që nuk rrëshqasin.

Tubi ushqimor me diametër 75 mm është projektuar për të bërë lëng nga karrota e plotë, mollë, dardha, etj.

Shtrydhëseja është e pajisur me dy shpejtësi që ofron maksimumin e nxjerrjes se lengjeve  nga frutat dhe perimet.

Lehtë për t’u pastruar, pjesët e lëvizshme mund të lahen në lavastovilje.

Kapak transparent dhe këmbë gome që nuk rrëshqasin.Sita e shtrydheses e perbere nga inox special kunder ndryshkut.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash 4N1 Dsp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products