Description

Perpunuesi Univesal i ushqimit DSP 4N1 eshte risia e domosdoshme ne kuzhine e cila kryen shume funksione, shtrydhëse frutash e perimesh, blender, grirëse mishi dhe mulli .

Roboti i kuzhinës do t’ju ndihmojë shpejt dhe me efikasitet të përgatisni të gjitha llojet e sallatave, ëmbëlsirave,pije, vezë të rrahura, shtypni akullin dhe madje përgatitni mbushje për byrekë.

Mbrojtja nga mbinxehja dhe pajisja e bllokimit të sigurisë.

Pjesa e jashtme e shtrydheses eshte prej  çeliku inox.

Kapak transparent dhe këmbë gome që nuk rrëshqasin.

Tubi ushqimor me diametër 75 mm është projektuar për të bërë lëng nga karrota e plotë, mollë, dardha, etj.

Shtrydhëseja është e pajisur me dy shpejtësi që ofron maksimumin e nxjerrjes se lengjeve  nga frutat dhe perimet.

Lehtë për t’u pastruar, pjesët e lëvizshme mund të lahen në lavastovilje.

Kapak transparent dhe këmbë gome që nuk rrëshqasin.Sita e shtrydheses e perbere nga inox special kunder ndryshkut.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Shtrydhese Frutash 4N1 Dsp”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products