Përshkrim

Fuqia: 500 W
Tensioni: 220v 50Hz
Ngjyra: Çelik inox
Kapaciteti i gotes së lëngut 350 ml
2 shpejtësi dhe 1 kontroll pulsi
Filtër mikro rrjetë për më pak tul në lëng
Këmbë thithëse gome për stabilitet shtesë
Motor me shpejtësi të lartë për nxjerrje maksimale
Dizajn elegant prej çeliku inox
Kapëse mbyllëse për siguri shtesë
Përmasat e shtrydhëses : 24cm x 18cm x 24cm
Dimensioni i gotes së lëngjeve: 10cm x 14cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash Bosch 500W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products