Description

Fuqia: 500 W
Tensioni: 220v 50Hz
Ngjyra: Çelik inox
Kapaciteti i gotes së lëngut 350 ml
2 shpejtësi dhe 1 kontroll pulsi
Filtër mikro rrjetë për më pak tul në lëng
Këmbë thithëse gome për stabilitet shtesë
Motor me shpejtësi të lartë për nxjerrje maksimale
Dizajn elegant prej çeliku inox
Kapëse mbyllëse për siguri shtesë
Përmasat e shtrydhëses : 24cm x 18cm x 24cm
Dimensioni i gotes së lëngjeve: 10cm x 14cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Shtrydhese Frutash Bosch 500W”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products