Përshkrim

Me 3 nivele shpejtesie.

Pjesë të ndashme, të lehta për pastrim dhe operim.

Shkalla e lartë e nxjerrjes se lengut deri në 74% (mollë) 46% (karotë).

12000 rrotullime per minute

Enë lengu me kapacitet 500 ml

Sistemi i lëngëzimit me çelik inox.

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50 ~ 60Hz

Fuqia 400-600W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese frutash DSP KJ3007”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products