Përshkrim

Shtrydhese frutash.

Marka: First Austria.

Model: FA-5206-2.

Motori i fuqishëm DC me fuqi 800 W.

Vrima e mbushjes 80 mm qe merr nje kokerr fruti te plote.

5 nivele të ndryshme të shpejtësisë.

Ekran LED qe shfaq ne ekran nivelet e shpejtesise.

Performancë të lartë në një cilësi të lartë pjese çelik inox dhe një dizajn modern.

Shtrydhëse frutash e perimesh elektrike ka një mbrojtës te integruar nga mbinxehja.

Për një pastrim të këndshëm dhe të shpejtë, pjesët e lëvizshme janë të sigurta për pjatalarëse.

Me celësin e fuqise mund të rregulloni shpejtësinë e motorrit DC dhe përshtateni atë me ushqimin tuaj.

Për fruta të buta dhe perime me përmbajtje të lartë të ujit është një shpejtësi e vogël, me ushqime më të vështira, të tilla si karrota, është një vendosje më e lartë e shpejtësisë. S

hpejtësia e zgjedhur është qartësisht e lexueshme në ekranin LCD me numra blu.

Me kabllo të fuqisë shtesë prej 1.2 metrash, mund të arrini në mënyrë të përshtatshme një prizë të energjisë.

Karakteristikat:

 • Shtrydhëse frutash centrifugale me çelik inox me ekran
 • 800 watts fuqi të lartë me japin edhe më shumë lëng
 • Kabllo 1.20 metra e gjatë
 • Mbrojtja nga mbinxehja.
 • 5 nivele shpejtësie me ekran në ekran LCD
 • 2 litra kontenierësh të jashtëm të lëvizshëm
 • Pjesë të sigurta për larjen e enëve, për pastrim të lehtë dhe të shpejtë
 • Këmbët e thithjes për një vend të sigurtë dhe të qëndrueshëm
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e frutave dhe perimeve
 • Shkarkimi i zhurmës më pak se 70 dB
 • Centrifuga me rrjete çelik inox.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash First Austria FA-5206-2 800W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products