Përshkrim

Lëngje frutash dhe perimesh të pasura me vitamina me prekjen e një butoni.

Ena e mbushjes së lëngut e bërë nga plastika pa BPA me një kapacitet përafërsisht 500 ml ku bashkë me të është edhe  kapaku për ndarjen e shkumës se lengut.

Kjo pajisje  është testuar si profesionale dhe mund te shërbejë edhe në vende të tjera si bare,restorante, përvec kuzhines se shtepise.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash Severin ES3566”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products