Përshkrim

Hyrja me diametër të madh 80 mm që lejon futjen e frutave të tëra në të pa prerë
Boshti i vidës me 7 segmente me bluarje të imët rendiment më të lartë të lëngut
Material për ushqim për fëmijë
Motor me zhurmë të ulët dhe plotësisht bakri
Rrotullim me shpejtësi të ulët, lëng më i fuqishëm, lëng më delikat
Tub ushqimor me gjerësi 80 mm
Dizajn i hollë për të kursyer hapësirën e kuzhinës
Lëng i freskët pa asnjë aditiv
Kapak inteligjent për kombinimin e lëngjeve dhe parandalimin e rrjedhjeve
Sistem sigurie dhe ftohje
Frutat me gropa dhe fara të forta si nektarinat, pjeshkët, mangot, kajsitë, kumbullat dhe qershitë duhet të hiqen para lëngut.
Mos e përdorni pajisjen për bluarjen e përbërësve të thatë si drithërat, kokrrat e kafesë etj.
Kjo mund të dëmtojë pjesët ose të shkaktojë dështim të pajisjes.
Ju lutemi telefononi shërbimin e ofrimit të disponueshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash Sokany”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products