Përshkrim

Shtrydhese frutash Sonifer

Model: SF-5515

Material çelik inox dhe plastike

Ekrani LCD, rregullimi i shpejtësisë manuale, me 5 nivele shpejtësie.

Tensioni 220-240v

Fuqia 800W

Shpejtësia e rrotullimit është 15000 rpm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese frutash Sonifer SF-5515”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products