Përshkrim

 

  • Materiale me cilësi të lartë: prej çeliku inox, materiale pa BPA. Materialet  që bien në kontakt me ushqimin janë të shëndetshme. I pershtatshem per te gjitha llojet e frutave dhe perimeve.
  • Gryka e ushqimit 65 mm ju lejon të vendosni mollë ose dardha të plota për lëng, pa u grirë. Disku prerës prej çeliku inoks i cilësisë së ushqimit, nxjerr më shumë lëng, më pak shkumë.
  • Është i thjeshtë për t’u montuar, i lehtë për t’u përdorur, me një dizajn rezistent ndaj pikave, nuk ka nevojë të shqetësoheni nëse lëngu del kudo dhe i lehtë për t’u pastruar.
  • Mbrojtja nga mbinxehja: Kur temperatura është shumë e lartë, motori do të ndalojë automatikisht. Dy rregullime shpejtësie për të garantuar sigurinë dhe besueshmërinë e përdorimit.
  • Doreza e sigurisë: Përpara se të përdorni shtrydhësen e frutave dhe te  perimeve, bllokuesi i   sigurisë duhet të fiksohet në vend,.Nxjerr deri në 26% lëng dhe 36% vitamina dhe minerale.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese per fruta | HoFFMAN HM 3003”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products