Përshkrim

Shtrydhese Russell Hobbs 3ne1

  • Shtrydhese
  • Blender
  • Shtrydhese Agrumesh

Shtrydhëse frutash e perimesh Russell Hobbs 3-in-1 mund të ndihmojë ju dhe familjen tuaj të gëzojnë smoothies te shijshme dhe lëngje shpejt dhe lehtë, pa pasur nevojë të përdorin një gamë të gjerë të pajisjeve.

Motor te fuqishëm 800W

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Russell Hobbs 3ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products