Përshkrim

Shtrydhese agrumesh mekanike per shege, portokalle, limon.

Me cilesi te larte

Kjo shtrydhëse me lëng frutash manuale mund të bëjë nxjerrjen e lëngut të shegës, portokallit, limonit etj.
Baze e gjerë është e dizajnuar për stabilitet

Kapje ergonomike në mënyrë që të jetë e lehtë për t’u përdorur.

Koni i shpuar me sitë dhe kupa e gypave janë dy pjesë të ndara prej çeliku inox, dy pjesë të veçanta për pastrim të lehtë.

Trupi është bërë prej gize të fortë dhe të qëndrueshëm dhe është veshur me llak rezistent ndaj acideve agrume.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Shege / Agrumesh Profesionale Kale 1701”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products