Përshkrim

Shtupe per larje dyshemeje Magic Mop PVA

Magic Mop PVA pastron dyshemene dhe mund te perdoret ne cdo siperfaqe te saj ne nje kalim pastron dhe than.

Shtupa e moderuar ka nje sfungjer absorbuesi i cili perthith lengjet 10 here me shume se shtupat e zakonshme.

Shtupa heq lengjet, pluhurin, papastertite.

Tapetet tuaj do te jene te paster madje duke hequr edhe qimet nga kafshet shtepiake.

Magic Mop nepermjet bishtit qe zgjatet eshte ideal per pastrimin e xhamave te dritareve pa lene asnje shenje por vetem shkelqim.

Pastroni shpejte.Pastroni lehte.Pastroni duke u argetuar.

Madhësia 27 cm

Gjatësia e shtupes 120 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtupe per larje dyshemeje Magic Mop PVA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products