Përshkrim

Shtupa Super Maid bën pastrimin e shtepise tuaj shpejt dhe lehtë.

Me 2 koka te levizshme qe heq cdo papasterti.

Pastron të gjitha sipërfaqet e vështira pllaka, parket, mermer, gur.

Ne paketim do te gjeni:

Super Maid

2 lecka pastrimi

2 lecka te ashpra per te hequr papasterite e veshtira.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtupe per pastrim me bateri Super Maid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products