Përshkrim

Shtydhëse Agrumesh  me dy koka shtrydhëse.

Shume praktike dhe estetike.

Pastrohet lehtesisht.

Mund te shtrydhni dy fruta ne te njejten kohe.

Fuqia: 90 Watt.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtydhëse Agrumesh Sonifer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products