Sistemuese vezesh

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Përmasat:19cm x 16cm
Material:Porçelan +Kosh metalik.
Ngjyrat gjendje: E zezë,e bardhë,rozë,pana.
Kodi: K86-137 Kategoritë: , Etiketa: , ,
Sistemuese vezësh moderne dhe elegante me stil të veçant për ambientet e shtëpisë tuaj.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Sistemuese vezesh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu