Përshkrim

Beni shetitje me Smart Balance Wheel 6.5″ me telekomande.

Me pult telekomandimi

Max i peshes qe mban 120 kg

Min i peshes 15 kg

Max i shpejtesise 10 km/h

Fuqia totale: 700 W (350*2W)

Kapaciteti i baterise 36V, 4400 mAh

Tensioni 240V

Frekuenca 50-60 Hz

Koha e karimit 2-3 ore

Distanca qe pershkruan ne baze te karikimit 15-20 km (varet ne baze te peshes dhe rruges)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hoverboard Smart Balance Wheel 6.5″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products