Përshkrim

Xiaomi Haylou Solar LS05 smartwatch i projektuar per te gjithe entuziastet e sportit te mund te zbulojne te gjitha informacionet ne lidhje me aktivitetin e tyre sportiv.
Nje ekran spektakolar 1,28 inch ne menyre qe te shihni gjithcka ne nje menyre me te thjeshte. Ekran ka nje rezolucion 240 x 240, me nje nga cilesite me te larta te pamjes.
Krijuar per sportdashesit, Haylou Solar LS05 i ri ka 12 menyra sportive. Keto menyra sportive mbeshteten nga nje sensor optik i rrahjeve te zemres dhe nje hapamates per te dhena me te sakta.
Suporton akoma dhe me shume karakteristika ne krahasim me orat e tjera inteligjente si kronometri, kontrolli i muzikes, gjetja e telefonit, parashikimi i motit.
Fale teknologjise nano per materialin e rripit, ora Haylou me perberje silikoni ofron fleksibilitet, lehtesi per t’u mabjtur dhe nuk djersit
Ne peshe te lehte, dizenjuar per t’u mbajtur ne cdo madhesi te dores
Dizajni metalik i ores ofron nje peshe te lehte, por te forte ne material
Vjen ne forme rrethore, te lemuar
Fale teknologjise nano per materialin e rripit, ora Haylou me perberje silikoni ofron fleksibilitet, lehtesi per t’u mabjtur dhe nuk djersit
Ne peshe te lehte, dizenjuar per t’u mbajtur ne cdo madhesi te dores
Dizajni metalik i ores ofron nje peshe te lehte, por te forte ne material
Vjen ne forme rrethore, te lemuar
Bateria li-on siguron jetegjatesi te baterise se ores inteligjente
Ora mund te qendroje 30 dite pa u perdorur dhe 15 dite ne monitorim te rrahjeve te zemres
Rregulloni dhe pushoni 1 ose 2 minuta duke punuar me frymemarrjen
Gjeni celularin tuaj lehtesisht ne rast se nuk e dini ku ndodhet
Mbani kohemates per cdo aktivitet apo moment preciz
Kontrolloni muziken me nje buton, pa u dashur te hapni celularin tuaj
Shihni motin deri ne 3 dite pas dites se sotme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Smart Watch Xiaomi Haylou Solar LS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products