Përshkrim

Per nje monitorim sa me te detajuar te funksioneve te trupit tuaj gjate gjithe kohes, ky produkt eshte ideal per ju. Qendron mire ne kycin e dores dhe kombinon me cdo veshje.
📩 Cdo njoftim qe mund te vije ne telefon, vjen automatikisht dhe tek ora e shoqeruar me dridhje
🔸️ Monitoron kohen gjate te ciles fleni
🔸️ Ekran HD 0.96 inch
🔸️ Mat rrahjet e zemres dhe tensionin e gjakut
🔸️ Lidheni oren me celularin dhe mund te kontrolloni kameren e celularit nepermjet ores
🔸️ E pershtatshme per te monitoruar aktivitet fizike te ndryshme
🔸️ Rezistent ndaj ujit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch Bracelet Z7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products