Përshkrim

Smartwatch K88 me Bluetooth

Matjen e aktivitetit tuaj ditor si: numri i hapave, kujtesa e mesazhit, gjumi, gjurmët e frekuencës së zemrës, kujtesa e telefoni, mates aktiviteti, alarm clock, presioni i gjakut, rrahjet e zemres, aktivitetin tuaj fizik, statistika profesionale, reminder, hapat dhe distancen qe pershkruani.

RAM 512MB

Memorie 128MB.

Procesor MTK2502C

Kapaciteti i Baterisë: 300 mAh

Madhësia e ekranit: 1.22 ”

Rezolucioni 240 * 240 MP.

i pershtatshem per Android dhe IOS.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch K88 me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products