Smartwatch V8

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

1 in stock

 • Smart Watch V8 Sim Card është prodhim i vitit 2021.
 • Mund të kryeni telefonata,dërgoni sms pa pasur nevojë që të keni telefonin afër.
 • Lidhet me sistem Androit dhe iOS.
 • Nëpërmjet lidhjes me Bluetooth mund të përdorni aplikacione të ndrsyhme në orën tuaj si Whatsapp,Messenger,Twitter,Insta,Tiktok etj.
 • Sensorët bëjnë monitorimin e  aktivitetit tuaj të përditshëm(rrahjet e zemrës,lëvizjet,gjumin,vendndodhjen,kaloritë) etj·
 • Me anë të kamerës mund të bëni foto dhe video me rezolucion të lartë.
 • Një karikim prej 30min zgjat 7 ditë funksionimin preferkt të kesaj ore.
 • Rezolucioni: 240×240 piksele·
 • Frekuenca: 360 MHz·
 • Ekrani: OGS Ekran me prekje kapacitive·
 • Bluetooth: Versioni 3.0·
 • Kamera e orës inteligjente: 1.3M·
 • Bateria e orës: Polimer 350 mAh

 

Ore inteligjente Smartwatch V8

E pershtatshme per sistemin iOS dhe Android

E thjeshte per te bere apo marre thirrje direkte, me mikrofon te integruar.

Rezolucioni 240 x 240 piksel.

Madhesia e ekranit 1.22”

Bëni dhe merrni telefonata

Lexoni dhe dërgoni mesazhe me tekst

Kontrolloni kamerën në telefonin tuaj.

Ekran me prekje të ndjeshme të lartë.

RAM 32 MB

Memorie 32 MB

Mbështetja TF Card 32GB

Bluetooth Versioni 3.0

Bateria: 280 mAh polimer litiumi

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smartwatch V8”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu