Përshkrim

Ore inteligjente Smartwatch V8

E pershtatshme per sistemin iOS dhe Android

E thjeshte per te bere apo marre thirrje direkte, me mikrofon te integruar.

Rezolucioni 240 x 240 piksel.

Madhesia e ekranit 1.22”

Bëni dhe merrni telefonata

Lexoni dhe dërgoni mesazhe me tekst

Kontrolloni kamerën në telefonin tuaj.

Ekran me prekje të ndjeshme të lartë.

RAM 32 MB

Memorie 32 MB

Mbështetja TF Card 32GB

Bluetooth Versioni 3.0

Bateria: 280 mAh polimer litiumi

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch V8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products