Smartwatch V9

2,490 L3,990 L (-38%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K28-33

Ore inteligjente, Smartwatch V9 me karte SIM dhe Sd karte.

Ne forme te rrumbullaket me madhesi ekrani 1.22″

Mund te beni telefonata apo dergoni sms nga ora.

Gjithashtu mund te beni lidhjen me Bluetooth dhe te merrni informacione nga ora.

Matni aktivitetin tuaj ditor si: matjen e hapave, monitoroni gjumin.

Specifikimet e pajisjes:

Procesor: MTK6261.

Memorie 32M + 32M dhe deri në 32G TF card.

Ekran: 1.22 inç, 240 * 240 IPS HD shfaqje e plotë e rrethit.

Kamera: 0.3 MP.

Bateri: 380 mAh bateri polimer.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Smartwatch V9”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

2,490 L3,990 L (-38%)

Shto në Kasë