Përshkrim

Ore inteligjente, Smartwatch V9 me karte SIM dhe Sd karte.

Ne forme te rrumbullaket me madhesi ekrani 1.22″

Mund te beni telefonata apo dergoni sms nga ora.

Gjithashtu mund te beni lidhjen me Bluetooth dhe te merrni informacione nga ora.

Matni aktivitetin tuaj ditor si: matjen e hapave, monitoroni gjumin.

Specifikimet e pajisjes:

Procesor: MTK6261.

Memorie 32M + 32M dhe deri në 32G TF card.

Ekran: 1.22 inç, 240 * 240 IPS HD shfaqje e plotë e rrethit.

Kamera: 0.3 MP.

Bateri: 380 mAh bateri polimer.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch V9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products