Përshkrim

Smartwatch Y1 me Ekran të rrumbullakët.

Me karte SIM dhe TF karte.

Mund te beni lidhje me Bluetooth dhe të telefononi ose të përgjigjeni direkt nga ora.

Opsione te tjera si: Pedometër, monitorimi i gjumit, matni hapat, distancen, kaloritë.

Specifikime:

Madhesia e ekranit 1.2 inç IPS
Rezolucioni : 240 * 240 MP
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Procesor: MTK6261D 108MHz
ROM: 32M
RAM: 32M
Suporton karte memorie deri ne 32GB.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch Y1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products