Përshkrim

Dizenjuar per pastrimin e xhamave te makines, largon pluhurin, papastertite rikthen shkelqimin e tyre si te ishin te rinj.

Gjithashtu eshte ideal ne kohe me shi apo debore.
Nuk i lejon pikat e ujit te ngelin ne xham,por i largon menjehere sapo bien ne kontakt me xhamin.
Gjithashtu me funksion antifrize dhe antimjegull.
Aplikohet mjaft thjeshte: mjafton vetem ta hidhni te vendi i ujit te fshireses se xhamave. 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Solucion kundra ngrirjes Getsun”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products