Përshkrim

Mbrojtje efikase e mbitensionit e bërë nga tubi i shkarkimit të gazit dhe varistorët e oksidit të metalit me siguresë termike.

Mbron pajisjet elektrike nga mbitensioni me një maksimum. deri në 13.500 A.

Treguesi për funksionin mbrojtës.

Maks. ngarkimi i 16 A / 3680 W.

Fole me mbrojtje të shtuar nga prekja.

Materiali :Plastike

Dalja:Prize shuko

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “SPINE ADAPTOR PRIMERA LINE MBROJTJE NGA MBITENSIONI 4500A SP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products