SPINE ADAPTOR PRIMERA LINE MBROJTJE NGA MBITENSIONI 4500A SP

2,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Mbrojtje efikase e mbitensionit
  • Mbron pajisjet elektrike nga mbitensioni me një maksimum. deri në 13.500 A
  • Maks. ngarkimi i 16 A / 3680 W
  • Fole me mbrojtje të shtuar nga prekja
  • Materiali :Plastike
  • Dalja:Prize shuko
Kodi: K72-166 Kategoritë: , , ,

Mbrojtje efikase e mbitensionit e bërë nga tubi i shkarkimit të gazit dhe varistorët e oksidit të metalit me siguresë termike.

Mbron pajisjet elektrike nga mbitensioni me një maksimum. deri në 13.500 A.

Treguesi për funksionin mbrojtës.

Maks. ngarkimi i 16 A / 3680 W.

Fole me mbrojtje të shtuar nga prekja.

Materiali :Plastike

Dalja:Prize shuko

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “SPINE ADAPTOR PRIMERA LINE MBROJTJE NGA MBITENSIONI 4500A SP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

SPINE ADAPTOR PRIMERA LINE MBROJTJE NGA MBITENSIONI 4500A SP