Përshkrim

Jeni lodhur me keto dite te ftohta dimri qe xhami ju vishet ne cdo moment?
Me kete spry thuaj jo veshjeve te xhamit apo pasqyrave.
Fare e thjesht per tu perdorur.
Pastroni xhamin nga pislliqet, tunde produktin para perdorimit dhe aplikojeni ne nje lecke te thate.
Pastroni xhamin serisht dhe shijoni rezultatin!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Sprajt kundra mjegulles Anti Mist”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products