Përshkrim

Ky spray ben te mundur riparimin(izolimin) e rrjedhjeve te ujit nga ne cati,rruge,mure etj

Eshte solucion me veprim te shpejte dhe shume efektiv per ngjitje.

Mjafton qe ta shkundni spayn para se ta aplikoni ne pjesen qe doni te izoloni.

KUJDES! Mbajeni produktin ne vende qe nuk mund te merret nga femijet.

Sasia: 700Ml

Ngjyra: Kafe,Zeze,Bardhe

Funksion kunder korrozionit dhe ndryshkut

I shpejte dhe I lehte per tu perdorur

Ndalon menjehere rrjedhjet

Riparues profesional

Aplikohet ne shume zona te ndryshme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Spray Per Riparimin e Rrjedhjeve te Ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products