Përshkrim

Eliminoni nervozizmin dhe ekuilibrin automatik

Me ndihmën e një çipi inteligjent që ofron përgjigje të qetë në kohë reale, eliminohet lëvizja e panevojshme e kamerës dhe lentet e nervozuara reduktohen në mënyrë efektive  duke ju ofruar një përvojë më të mirë video pas aktivizimit të opsionittë stabilizatorit

Ndërrimi i opsionit horizontal dhe vertikal

Pasi të keni aktivizuar gimbalin, klikoni një herë butonin e fuqisë së gimbalit  për të kaluar në modalitetin e balancimit automatik horizontal ose vertikal

Trekëmbëshi dhe orari i duhur i punës:  Dizajni elegant dhe i palosshëm lejon që L08 të mbahet kudo. Pesha është vetëm 200 gram, madhësia e palosur ësh19.05 cm, xhepi kompakt është i lehtë për t’u mbajtur, madhësia e zgjerueshme 86 cm dhe trekëmbëshi i rregullueshëm mund të plotësojnë madhësitë tuaja të ndryshme dhe nevojat e skenës

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stabilizator Gimbal per selfi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products