Stabilizator Gimbal per selfi

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

-Shkop Selfie me stabilizues gimbal dhe mbajtëse trekëmbësh
-Materiali: Aliazh alumini
-Pesha: 200g
-Bateri e rikarikueshme
-Tensioni: 5V
-Gjatësia: 19cm e palosur, 86cm e zgjatur
-Permasat: 76 – 85mm

Kodi: k13-502 Kategoritë: , Tag:

Eliminoni nervozizmin dhe ekuilibrin automatik

Me ndihmën e një çipi inteligjent që ofron përgjigje të qetë në kohë reale, eliminohet lëvizja e panevojshme e kamerës dhe lentet e nervozuara reduktohen në mënyrë efektive  duke ju ofruar një përvojë më të mirë video pas aktivizimit të opsionittë stabilizatorit

Ndërrimi i opsionit horizontal dhe vertikal

Pasi të keni aktivizuar gimbalin, klikoni një herë butonin e fuqisë së gimbalit  për të kaluar në modalitetin e balancimit automatik horizontal ose vertikal

Trekëmbëshi dhe orari i duhur i punës:  Dizajni elegant dhe i palosshëm lejon që L08 të mbahet kudo. Pesha është vetëm 200 gram, madhësia e palosur ësh19.05 cm, xhepi kompakt është i lehtë për t’u mbajtur, madhësia e zgjerueshme 86 cm dhe trekëmbëshi i rregullueshëm mund të plotësojnë madhësitë tuaja të ndryshme dhe nevojat e skenës

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Stabilizator Gimbal per selfi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Stabilizator Gimbal per selfi