Stativ dhe telekomande me Bluetooth BELL & HOWELL

990 L1,490 L (-34%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-74

Stativ per te mbajtur Celularin dhe telekomande me Bluetooth per foto nga nje distance.

Produkti i veres qe fotot te dalin me bukur.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Stativ dhe telekomande me Bluetooth BELL & HOWELL”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Stativ-dhe-telekomande-me-Bluetooth-BELL-HOWELL

Stativ dhe telekomande me Bluetooth BELL & HOWELL

990 L1,490 L (-34%)

Shto në Kasë