Përshkrim

Stenda përbëhet nga pjata katrore me 3 shtresa 
Baza dhe shufra bambo
Pjatat jane ne madhesi te ndryshme 
E pershtatshme per te vendosur cake,fruta dhe embelsira te ndryshme 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Stenda me 3 pjata katrore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products