10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Stenda me 3 pjata katrore

2,100 L

Sold By: ShopppingTV-pm1

in stock

Kodi:K86-228

Stenda përbëhet nga pjata katrore me 3 shtresa 
Baza dhe shufra bambo
Pjatat jane ne madhesi te ndryshme 
E pershtatshme per te vendosur cake,fruta dhe embelsira te ndryshme 
Be the first to review “Stenda me 3 pjata katrore”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Stenda me 3 pjata katrore

2,100 L

Add to Cart