Përshkrim

Stilolapsi i kufjeve për pastrim Bluetooth përbëhet nga majë stilolapsi metalik, furçë me densitet të lartë dhe sfungjer grumbullues.

Maja metalike e stilolapsit mund të pastrojë pluhurin kokëfortë, të pastrojë tërësisht boshllëkun.

Pastroni me lehtësi papastërtitë në vrimën e daljes së zërit të kufjes dhe pjesëve të tjera.

Mjeti ynë i pastrimit është një stilolaps për të pastruar të gjithë grupin e tapave të veshit, nga vrima e vogël e tapës deri te ndarja e karikimit, pastrimi 360 gradë , duke i bërë tapat tuaja më të qëndrueshme. Ju lejon të shijoni muzikë me cilësi të lartë gjatë gjithë kohës.

Dizajn në formë stilolapsi, stilolapsi i pastrimit të kufjeve është i lehtë dhe i lehtë për t’u mbajtur.

Mund të përdoret në çdo kohë dhe kudo.

I përshtatshëm për kufje me Bluetooth, kufje, telefon celular, kompjuter, tablet, kamerë dhe produkte të tjera dixhitale.

Kur dilni, mund ta vendosni në portofolin, çantën e shpinës apo edhe në xhepin e rrobave.

Thika prej çeliku inox, plastikë polimer, furça me fibra të imta dhe të dendura dhe push të butë. Hapi i parë është të pastroni njollat ​​e forta me majën e lapsit të pastrimit dhe më pas përdorni një furçë me fibra për të hequr pluhurin.

Furça me push në fund të stilolapsit të pastrimit përdoret për të pastruar kutinë e kufjeve.

Ju vetëm duhet ta rrotulloni butësisht në ndarjen e kufjeve dhe më pas rrotullojeni sipas nevojës. Më në fund ka përfunduar një pastrim i thellë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilolaps për pastrimin e kufjeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products