Përshkrim

Stilolapsi i printimit 3D është dhuratë e përkryer për fëmijët për të krijuar kryevepra 3D.
Ai mund t’i ndihmojë fëmijët të përmirësojnë të menduarit e tyre hapësinor dhe të zhvillojnë ide kreative. Është gjithashtu një lodër e mrekullueshme edukative për prindërit dhe fëmijët që të kalojnë kohë cilësore së bashku.

lEHTE PËR PËRDORIM DHE SHUME MË SIGURT

E veçuar me një komandim me një buton për vizatim aq të lehtë sa shkrimi, thjesht futje, nxehje, furnizim automatik . E shkëlqyeshme për fillestarët dhe artistët me përvojë/ entuziastët e 3D.
TEMPERATURË/SHPEJTËSI E RREGULLSHME

Mund të përdorni butonat për të kontrolluar shpejtësinë dhe temperaturën sipas dëshirës dhe për të gjetur mënyrën që ju përshtatet. Ekrani LCD ju lejon të monitoroni temperaturën e materialit dhe shpejtësinë e nxjerrjes kur ju pëlqen të vizatoni modelin 3D.

PEN 3D TË CILËSISË TË LARTË

Stilolaps vizatimi 3D është bërë nga material ABS miqësor ndaj mjedisit. Është i pajisur me filamente PLA me 12 ngjyra të bëra nga materiali jeshil jo toksik dhe jo irritues. Mund ta përdorni me qetësi pa u shqetësuar për ndotjen e mjedisit. Funksioni i dyfishtë i shpërndarjes së nxehtësisë në majë ju pengon të digjeni gjatë përdorimit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilolaps per Printim 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products