Stilues Flokesh ADLER 2105

1,790 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Fuqia 25 W,
  • Siperfaqe qeramike qe nxehet shpejt,
  • Shperndan nxehtesine njetrajtshmerisht per t’u ngrohur,
  • Aksesore per kacurrela,
Kodi: K2-123 Kategoritë: , Tag:

Stiluesi per floke i markes Adler, i thjeshte dhe me kursim energji, ofruar ne nje dizajn klasik
Stiloni kacurrelat tuaja ne nje menyre te shpejte dhe te lehte
Siperfaqja qeramike nxehet shpejt per shkak te sistemit te shpejte te ngrohjes (PTC) dhe shperndan nxehtesine ne menyre te barabarte duke ju lejuar te arrini efektin e kacurrelave qe deshironi brenda disa minutash.

Ne menyre qe te arrihet nje efekt i volumit edhe me te madh te flokeve, mund te perdoret gjithashtu nje furçe qe i vendoset shufres si aksesor shtese.Per cdo vajze qe enderron te kete cdo dite kacurrela te stiluara ne shtepi.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Stilues Flokesh ADLER 2105”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu