Përshkrim

Cilësi e lartë — Prodhuar nga teknologjia e veshjes me lustër me cilësi të lartë ABS dhe qeramike, rezistencë ndaj acideve dhe alkaleve, rezistencë ndaj dritës dhe temperaturës së lartë.
Artefakt kaçurrela me tre shirita, sistem unik ngrohjeje, i lehtë dhe i përshtatshëm për t’u formësuar. Krijoni valë S-je shumë të mëdha e të bukura seksi.
Ngrohës PTC, nxehje e shpejtë, efikasitet i lartë dhe kursim kohe. Dizajn unik i trefishtë i tubave. Trajtimi sipërfaqësor me nano-teknologji nuk do të dëmtojë flokët nëse përdorni mënyrën e duhur.
LEHTË PËR PËRDORIM — E dizenjuar me dorezë mat kundër rrëshqitjes dhe pjesën e sipërme kundër djegies, izolimin e nxehtësisë pjesën e përparme të zezë, përdorni më të sigurt, shmangni kontaktin direkt të kaçurrelave të flokëve me desktopin.
Aplikimi — Përshtatje e lirshme për takime, është e shkëlqyeshme për sallon, festë, dasmë, mund t’u bëhet dhuratë edhe miqve, të afërmve, nënave, lërini kaçurrelat t’u japin më shumë bukuri dhe besim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilues Flokesh Kemei KM-1010”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products