Stilues Flokesh Kemei KM-1010

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

13 in stock

Përçueshmëria termike e materialit:Qeramikë turmalinë.
Tensioni: 110-220V
Frekuenca: 50 / 60 Hz
Fuqia: 45 W
Flokët e aplikueshëm: Të thatë
Element ngrohës: Element ngrohës PTC
Kontrolli i temperaturës: i rregullueshëm 170 ° C, 220 ° C
Pesha: 402 g
Gjatësia e kabllit: 1.7 m
Permasat :33,5×8,2 cm

Kodi: K81-107 Kategoritë: , Tag:

Cilësi e lartë — Prodhuar nga teknologjia e veshjes me lustër me cilësi të lartë ABS dhe qeramike, rezistencë ndaj acideve dhe alkaleve, rezistencë ndaj dritës dhe temperaturës së lartë.
Artefakt kaçurrela me tre shirita, sistem unik ngrohjeje, i lehtë dhe i përshtatshëm për t’u formësuar. Krijoni valë S-je shumë të mëdha e të bukura seksi.
Ngrohës PTC, nxehje e shpejtë, efikasitet i lartë dhe kursim kohe. Dizajn unik i trefishtë i tubave. Trajtimi sipërfaqësor me nano-teknologji nuk do të dëmtojë flokët nëse përdorni mënyrën e duhur.
LEHTË PËR PËRDORIM — E dizenjuar me dorezë mat kundër rrëshqitjes dhe pjesën e sipërme kundër djegies, izolimin e nxehtësisë pjesën e përparme të zezë, përdorni më të sigurt, shmangni kontaktin direkt të kaçurrelave të flokëve me desktopin.
Aplikimi — Përshtatje e lirshme për takime, është e shkëlqyeshme për sallon, festë, dasmë, mund t’u bëhet dhuratë edhe miqve, të afërmve, nënave, lërini kaçurrelat t’u japin më shumë bukuri dhe besim.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Stilues Flokesh Kemei KM-1010”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Stilues Flokesh Kemei KM-1010