Përshkrim

Stilues flokesh Twist Secret

Realizoni modele pa e demtuar aspak flokun per te rritura dhe per vajzat tuaja te vogla!
Sepse kjo pajisje ben modele te mrekullueshme pa e demtuar aspak flokun!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilues flokesh Twist Secret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products