Stilues flokesh Twist Secret

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Shume e thjeshte ne perdorim.
  • E rikarikueshme.
  • E shpejte.

Stilues flokesh Twist Secret

Realizoni modele pa e demtuar aspak flokun per te rritura dhe per vajzat tuaja te vogla!
Sepse kjo pajisje ben modele te mrekullueshme pa e demtuar aspak flokun!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Stilues flokesh Twist Secret”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Twist Secret

Stilues flokesh Twist Secret