Përshkrim

Stimulues muskujsh per te pasmet

Trajnimi me EMS mund të formësojë linjën e te pasmeve, me lehtësi lirimin dhe lehtësimin e muskujve pa pasur nevoje te beni palester.

Arrini format e vitheve ne vetem pak dite.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tonifikues muskujsh per te pasmet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products