Description

Stol Portativ me Palosje

Versioni i përmirësuar i stolit portativ mund të anohet për t’u ulur.
Ky  stol Portative i palosshme është e rregullueshme, ju mund ta rregulloni atë në lartësinë e rehatshme për ju brenda diapazonit 2,5 deri në 17,7 inç, në mënyrë që stoli  të jetë i përshtatshëm për shumicën e fëmijëve dhe të rriturve. Stoli jonë i  palosshme i udhëtimit ka këputje 125 nyjeje dhe siguron stabilitet më të mirë dhe këmbët që nuk rrëshqasin në pjesën e poshtme janë të sigurta dhe të besueshme.
Rripat e duarve dhe rripat e shpatullave janë të disponueshme në dy modele, Ofroni më shumë mënyra për të mbajtur.

Baza me diametër 9,8 inç e bën uljen më të rehatshme.
Transport dhe ruajtje e lehtë. Mund ta vendosni lehtësisht në çantën e shpinës, bagazhin ose makinën tuaj. Karrika e palosshme është e lëvizshme si për ambiente të brendshme (shtëpi, kuzhinë, banjë, dhomë ndenje) ashtu edhe për jashtë (kampe, peshkim, Dizajni vetë-mbyllës mund të realizohet duke mbyllur stolin, dhe stoli do të mbyllet pa çelës vetëmbyllës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Stol Portativ me Palosje”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products