Përshkrim

Stol Portativ me Palosje

Versioni i përmirësuar i stolit portativ mund të anohet për t’u ulur.
Ky  stol Portative i palosshme është e rregullueshme, ju mund ta rregulloni atë në lartësinë e rehatshme për ju brenda diapazonit 2,5 deri në 17,7 inç, në mënyrë që stoli  të jetë i përshtatshëm për shumicën e fëmijëve dhe të rriturve. Stoli jonë i  palosshme i udhëtimit ka këputje 125 nyjeje dhe siguron stabilitet më të mirë dhe këmbët që nuk rrëshqasin në pjesën e poshtme janë të sigurta dhe të besueshme.
Rripat e duarve dhe rripat e shpatullave janë të disponueshme në dy modele, Ofroni më shumë mënyra për të mbajtur.

Baza me diametër 9,8 inç e bën uljen më të rehatshme.
Transport dhe ruajtje e lehtë. Mund ta vendosni lehtësisht në çantën e shpinës, bagazhin ose makinën tuaj. Karrika e palosshme është e lëvizshme si për ambiente të brendshme (shtëpi, kuzhinë, banjë, dhomë ndenje) ashtu edhe për jashtë (kampe, peshkim, Dizajni vetë-mbyllës mund të realizohet duke mbyllur stolin, dhe stoli do të mbyllet pa çelës vetëmbyllës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Stol Portativ me Palosje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products