Përshkrim

Levizja e mobiljeve te renda e veshtireson akoma me shume pastrimin e siperfaqeve posht tyre. Hapsira kufizuese e ambjenteve eshte nje tjeter sfide per te gjithe ne. Zgjidhja vjen me dollapin e rrobave “Storage wardrobe”. Nje tjeter model i dollapit portativ shume i thjeshte dhe praktik per tu pasur ne shtepi!

🛑Praktike per tu levizur ne cdo dhome.
🛑Material pelhure, celiku dhe plastike.
🛑I lehte per tu montuar.
🛑Permasat: 170 x 45 x 170 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dollap per rroba “Storage wardrobe””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products