Dollap per rroba “Storage wardrobe”

3,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k86-139

Levizja e mobiljeve te renda e veshtireson akoma me shume pastrimin e siperfaqeve posht tyre. Hapsira kufizuese e ambjenteve eshte nje tjeter sfide per te gjithe ne. Zgjidhja vjen me dollapin e rrobave “Storage wardrobe”. Nje tjeter model i dollapit portativ shume i thjeshte dhe praktik per tu pasur ne shtepi!

🛑Praktike per tu levizur ne cdo dhome.
🛑Material pelhure, celiku dhe plastike.
🛑I lehte per tu montuar.
🛑Permasat: 170 x 45 x 170 cm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dollap per rroba “Storage wardrobe””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Dollap per rroba "Storage wardrobe"