Përshkrim

Shperndani internetin ne 8 pajisje me Router-in me 8 porta.

Marka: LB-LINK

Model: BL-SF801

Shpejtesia 100 Mbps

Standardet dhe protokollet: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA / CD, TCP / IP

Portat auto-negociuese 8×10 / 100 Mbps

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Switches LB-LINK BL-SF801 100 Mbps”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products